„Jste barvami, které si vybíráte. Ony představují Vaše životní potřeby.“
Vicky Wall, objevitelka terapeutického systému AURA-SOMA®
AURA-SOMA je podpůrná a psychodiagnostická metoda prostřednictvím  jazyka barev. Produkty Aura-Soma využívají kromě barev i sílu léčivých rostlin, krystalů a léčivých drahokamů. Barevné emulze olej/voda (flakony Equilibrium), pomandry, kvintesence a další Aura-Soma produkty vám mohou pomoci dosáhnout rovnováhy, lépe si uvědomit  sama sebe a vytvořit harmonický pocit pohody okolo vás a ve vás, co je zároveň důležitým předpokladem pro příznivý zdravotní stav.
Produkty AURA-SOMA jsou součástí našeho sortimentu od roku 2004.
Jádro systému Aura–Soma tvoří 123 dvojbarevných flakonů, z kterých si klient vybere 4 nejatraktivnější. Na základě reflexe prostřednictvím barev je možné:
• uvědomit si svůj specifický životní styl a podmíněné, resp. naučené vzorce chování, které si každý z nás osvojuje už od útleho dětství,
• získat nový pohled na seba v kontextu vztahů, seberealizace a dalších důležitých oblastí života,
• rozvíjet intuici,
• získat podporu při důležitých životních rozhodnutích a na životních křižovatkách,
• objevovat vlastní talenty a silné stránky,
• poznávat vnitřní pravdu,
• vědomě rozvíjet bezpodmínečnou lásku, praktikovat radost ve vlastním živote, atd.
Flakony  Equilibrium

Jsou srdcem barevného systému Aura-Soma. Kompletní souprava obsahuje celkom 123 dvojbarevných flakonů, z kterých je možné dělat psychodiagnostický výběr 4 nejatraktivnějších. Každý flakon je tvořený vodní a olejovou bází, ze kterých po promíchání vznikne jednotná emulze. Ta se potom nanáší na různé místa těla a vstřebává se přes kůži. V nabídce existují 50 ml balení, případně ve formě přívěsků na krk.

Pomandry

Soubor tvoří 17 druhů aromaterapeutických esencí, které slouží na ochranu, pročištění a vytvořeni energeticky příjemného prostředí. Jsou určené na každodenní použití. Jsou dostupné v 25 ml balení nebo vo formě 2,5 ml testru s rozprašovačem. Kromě toho existují i ve spejové formě jako prostorové kondicionéry v 100 ml nebo 20 ml balení.

Kvintesence

Kvintesence mají spíše invokativní charakter, t.j. pomáhají navodit žádaný emocionální stav a stav mysli, např. pokoj, bezpodmínečnou lásku, soucit, odpuštění apod. Kompletní set tvoří 15 různých druhů aromaterapeutických esencí, které obsahují rostlinné výtažky v lihu, energii krystalů a barev. Jsou dostupné v 25 ml balení nebo ve  formě 2,5 ml testeru s rozprašovačem. Kromě toho existují i ve sprejové formě jako prostorové kondicionéry v 100 ml nebo 20 ml balení.

Archandělské esence a osvěžovače

Jde o 9 různých archandělských aromaterapeutických esencí určených pro osobní použití. Jsou dostupné v 20 ml baleních. Čtyři z nich (Michael, Gabriel, Raphael a Uriel) existujú i ve  formě 100 ml prostorového  kondicionéru na osvěžení prostoru.

Barevné vlasové a tělové šampony

Vlasové a tělové šampony jsou určené pro všechny typy pleti. Obsahují esenciální oleje a výtažky z rostlin s čisticím a osvěžujícím účinkem. Jsou vhodné na každodenní použití. Nabízíme vám na výběr z 14 různých druhů v 250 ml balení.

Zobrazen 1. – 21. z 251 výsledků