Řadu bylinných přípravků Herb s láskou vyrábějí naši farmaceuti. Vznikala z oblíbených lékárenských receptur. Předností jsou kvalitní suroviny a chemická čistota bez chemických konzervant. Preferujeme bio kvalitu a bylinky vypěstované na Slovensku. Věříme, že kůže má velkou absorpční schopnost, látky se přes ni dostávají až do krevního řečiště. Proto by jsme si neměli na ni dávat nic, co by jsme nechtěli sníst.
Konopí seté pěstujeme v ekologickém zemědělství na myjavských kopaniciach jako zelené hnojivo prastaré obilniny dvojzrnky. Z konopí připravujeme konopné přípravky – konopnou mast a konopnou emulzi, které velmi  rychle uvolňují svalstvo, ulevuji od bolesti a podporují regeneraci tkání při zánětech kůže, kloubů, páteře a nervů. Doporučujeme je na ošetření a regeneraci při chronických zánětech, při těžších formách zánětů kůže, ekzémech, u psoriázy, akné i po velmi bolestivém spálení hlubších vrstev kůže na slunci.
Konopný extrakt z pečlivě vybraných částí konopí je zahuštěný a obsahuje celé spektrum účinných kanabinoidů, včetně CBD a CBG. Účinné látky z extraktů konopí se velmi dobře vstřebávají přes  pokožku a při tomto podávání jsou úplně bezpečné. Přídavky Cannabis v potencii D3 a krizové esence podle Dr. Bacha podporuji regenerační účinky samotného konopí. Přírodní vůně levandule a rozmarýnu vytváří s konopím velmi příjemný souzvuk a a navíc podporují její protizánětlivé, regenerační a uklidňující účinky.
Konopná emulze je vynikající na masáž a uvolnění celého těla. Použitím na vnější ploše pokožky se zvýší množství účinných látek vstřebávaných přes kůži do krevního řečiště a tak můžete pocítit nejen celkové uvolnění a zklidnění, ale i zlepšení nálady při stavech úzkosti a deprese.

Zobrazuji všech 7 výsledků